Czy to Twoja firma?

NICKOVWAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Wrocław
NICKOVWAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Logistyk Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy NICKOVWAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NICKOVWAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca NICKOVWAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Koordynator ds. logistyki z francuskim

    NICKOVWAY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Zarządzanie logistyką transportu w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu obsługi klienta.
      Umowa zlecenie: 3 lata
      Ilość godzin w miesiącu około 160
      dyspozycyjność 8-16 od poniedziałku do piątku

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: customer experience saysfakcja i utrzymanie klienta, SAP, szkolenie planowanie marketingowe, dystrybucja i logistyka, bardzo dobra obsługa MS Office (szczególnie program PwerPoint, Excel, Word, Outlook)
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, staż pracy bez znaczenia, customer experience saysfakcja i utrzymanie klienta, szkolenie planowanie marketingowe, dystrybucja i logistyka, bardzo dobra obsługa MS Office (szczególnie program PwerPoint, Excel, Word, Outlook), SAP, jęz. francuski C1 w mowie i piśmie, jęz. angielski B2 w mowie i piśmie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 21,8 PLN

Pracodawcy w Wrocławiu