Recepcjonista/rejestratorka medyczna

  • Gdańsk, pomorskie

Rejestratorka medyczna

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Inne wymagania: pozytywne nastawienie do pacjentów i Zespołu, energiczne i sumienne podejście do pracy. Mile widziane: znajomość języka angielskiego, chęć rozwoju w branży stomatologicznej, doświadczenie zawodowe.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie z pracodawcą na podstawie doświadczenia i kwalifikacji kandydata. Pracodawca oferuje premię za wyniki, preferowana współpraca długofalowa, pracę w stabilnej firmie, rozwój, komfortowe warunki pracy, współpracę z doświadczonymi specjalistami, możliwość poznania branży stomatologicznej i obsługi pacjentów medycznych, wsparcie pozytywnego Zespołu - wdrożenie w obowiązki i strukturę firmy, elastyczny grafik pracy, opiekę stomatologiczną, wyjścia integracyjne, dofinansowanie do karty sportowej.
CBOP
Dodana
Wygasa (za 9 dni temu)