Kierownik zakładu rehabilitacji leczniczej

  • Rzeszów, podkarpackie

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: Osoba ubiegająca się o w/w stanowisko powinna spełniać wymagania konieczne:
    wykształcenie: wykształcenie medyczne wyższe magisterskie
    wymagany profil (specjalność): w zakresie fizjoterapii lub rehabilitacji ruchowej
    mile widziane studia podyplomowe: Zarządzanie Systemem Ochrony Zdrowia
    1. wymagania formalne:
    a) czynne prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty
    b) doświadczenie zawodowe: minimum 7-letnie doświadczenie w pracy w zakładzie rehabilitacji leczniczej na stanowisku rehabilitanta, fizjoterapeuty, mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym lub koordynatora,
    c) bardzo dobra znajomość uregulowań prawnych prowadzenia działalności w zakresie fizjoterapii,
    d) predyspozycje i motywacja do zarządzania zespołem,
    e) znajomość nowoczesnych metod i technik stosowanych w fizjoterapii,
    f) umiejętność podejmowania decyzji;
    g) umiejętność obsługi medycznych systemów informatycznych,
    h) znajomość przepisów o Ochronie Danych Osobowych,
    i) znajomość przepisów o Ochronie Praw Pacjenta.
    2. dodatkowe:
    a) wysoka kultura osobista,
    b) samodzielność w wykonywaniu powierzonych czynności,
    c) umiejętność podejmowania decyzji,
    d) prawidłowe wykorzystanie przyznanych uprawnień,
    e) dokładność i bardzo dobra organizacja pracy,
    f) zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
    UWAGA !
    Szczegółowe informacje dot. zasad składania ofert (forma i zawartość oferty) dostępne na Stronie Internetowej: (w zakładce Zamówienia publiczne/ Rekrutacja)
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 473,07 do 7 773,07 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (jutro)