Inspektor ds. terenowo-prawnych (nr 1016)

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Prawnik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: - Wykształcenie wyższe ( preferowane prawo lub administracja);
    - Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa cywilnego, gospodarki nieruchomościami oraz planowaniem i zagospodarowaniem przestrzennym, przepisów kodeksu postępowania administracyjnego, ustawy o księgach wieczystych i hipotece;
    - Umiejętność analizy dokumentów prawnych: aktów notarialnych, umów oraz decyzji administracyjnych i ksiąg wieczystych;
    - Umiejętność samodzielnego opracowywania opinii, raportów, analiz, sprawozdań;
    - Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia z pracodawcą
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 9 dni temu)