Inspektor/starszy inspektor ds. kadrowych k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Zawody: Specjalista do spraw kadr
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: wykształcenie min. średnie w przypadku Inspektora; wykształcenie wyższe - w przypadku Starszego inspektora. Umiejętności: znajomość regulacji prawnych w zakresie: kadr, ustaw i akt wykonawczych dotyczących pomocy społecznej; znajomość zakresu działania Ośrodka Pomocy Społecznej; zdyscyplinowanie i samodzielność; sumienność; zdolność organizacji pracy; umiejętność stosowania odpowiednich przepisów. Doświadczenie zawodowe: w przypadku Inspektora - min. 2 lata; w przypadku Starszego inspektora - 3 lata.. Komunikatywna znajomość języka polskiego.

    Praca w godz.: 8:00-16:00.

    Wynagrodzenie: od 4700 do 5000 zł brutto + dodatek motywacyjny zgodnie z regulaminem wynagradzania + dodatek stażowy

    [Kontakt: osobisty, tel. 22 27 702 50 w godz. 8:00-16:00, e-mail: ops.tar@ops-targowek.waw.pl]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 700 do 5 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek motywacyjny zgodnie z regulaminem wynagradzania + dodatek stażowy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (dzisiaj)