ULTER-SPORT

ELEKTRYK UTRZYMANIA RUCHU

  • Węgierska Górka, śląskie pow. żywiecki

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Firma Ulter-Sport Sp. z o.o. to ponad 30-letnie doświadczenie. Obok  swojej długoletniej działalności w zakresie rynku części i akcesoriów samochodowych oraz rynku tuningowego  jako kierunkach zbytu swoich produktów,  aktywnie i dynamicznie rozwijamy produkcję dla potrzeb segmentu Automotive w zakresie dostaw komponentów do układów wydechowych będących pierwszym wyposażeniem samochodów. Realizujemy produkcję dla uznanych wytwórców samochodów zarówno w kraju jak i za granicą.

Zakres obowiązków

· zapewnienie bezawaryjnej pracy urządzeń produkcyjnych

· usuwanie usterek, awarii maszyn produkcyjnych oraz uczestniczenie w ich modernizacji i usprawnianiu

· podłączanie i uruchamianie nowych maszyn i urządzeń

· naprawy, konserwacje, modyfikacje instalacji elektrycznej

· przestrzeganie przepisów i norm obowiązujących w zakładzie, przepisów p.poż i BHP

· wykonywanie zaplanowanych przeglądów

· wykonywanie przezbrojeń narzędzi, maszyn

· raportowanie wyników prowadzonych prac przełożonemu

Wymagania

· uprawnienia SEP (mile widziane)

· wykształcenie techniczne (w kierunkach elektrycznym lub pokrewnych)

· umiejętność identyfikacji awarii oraz ich analizowania

· umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego

· podstawowa, praktyczna znajomość automatyki przemysłowej (mile widziane)

· odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań

Mile widziane

· doświadczenie w pracy na stanowisku elektromechanika w Dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

· zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

· pełne wsparcie w okresie wdrożenia w powierzone cele i zadania,

· szkolenia w celu zapewnienia rozwoju kompetencji oraz podniesienia kwalifikacji,

· benefity: możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, świadczenia z ZFŚS

Dowiedz się więcej o pracodawcy
Video
  • Administratorem danych osobowych jest:
    ULTER-SPORT SP. Z O.O., , 34-350 WĘGIERSKA GÓRKA, UL. WYZWOLENIA 24, NIP: 937-23-32-097
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:ULTER-SPORT SP. Z O.O., , 34-350 WĘGIERSKA GÓRKA, UL. WYZWOLENIA 24, NIP: 937-23-32-097zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)