• Siemianowice Śląskie, śląskie pow. Siemianowice Śląskie

Operator wózków widłowych

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Uprawnienia: doświadczenie jako operator wózka widłowego,doświadczenie min 1 rok ,bardzo dobra znajomość rynku materiałów hutniczych
  • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : umiejetność pracy w zespole a także staranność i dokładność wykonywanej pracy
    [Umiejętność 1] : konieczność posiadania uprawnień UDT/karta operatora wózka widłowego
    [Inne] : 1. konieczność posiadania uprawnień UDT na operatora wózka widłowego 2. brak przeciwskazań do pracy na stanowisku operatora wózka widłowego wyd.przez lekarza medycyny pracy 3. obsługa załadunków, rozładunków, przeładunków, 4. znajomość dokumentacji magazynowej, 6.realizacja zleceń magazynowych, 7. wypełnianie dokumentacji magazynowej 8. przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)