• Lipno, kujawsko-pomorskie pow. lipnowski

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Zawody: Pozostali monterzy gdzie indziej niesklasyfikowani
  • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe : 2-3 lata na stanowisku pomocnika montera.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 6 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: doświadzcenie zawodowe : 2-3 lata na stanowisku pomocnika montera;
    praca w godz. 6.00 - 14.00 od poniedziałku do piątku z możliwością pracy w sobotę;
    miejsce wykonywania pracy : Płock (pracodawca zapewnia zakwaterowanie)
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)