• Siemianowice Śląskie, śląskie pow. Siemianowice Śląskie

Operator maszyn budowlanych

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Uprawnienia: doświadczenie w obsłudze dźwigu,bardzo dobra znajomość rynku materiałów hutniczych,doświadczenie min 1 rok
  • Inne wymagania: - umiejętność pracy w zespole a także staranność i dokładność wykonywanej pracy,
    - konieczność posiadania uprawnień UDT/karta operatora dźwigów samojezdny,
    - konieczność posiadania uprawnień UDT na operatora operatora dźwigów samojezdnych,
    - brak przeciwskazań do pracy na stanowisku operatora dźwigu samojezdnego wyd. przez lekarza medycyny pracy,
    - obsługa załadunków, rozładunków, przeładunków,
    - znajomość dokumentacji magazynowej,
    - realizacja zleceń magazynowych,
    - wypełnianie dokumentacji magazynowej,
    - przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu;
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 5 800 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)