Programista PHP z orzeczeniem o niepełnosprawności

BPO NETWORK Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Informatyk

Umowa o pracę

Praca zdalna

Poszukujemy wykwalifikowanych kandydatów na stanowiska pracy dla pracodawców, oferując kompleksową rekrutację i wsparcie w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami. Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług. Znajdź idealnego pracownika z nami i skorzystaj z naszej wiedzy w dziedzinie rekrutacji i zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Praca zdalna / Biuro w Warszawie na Bielanach

Wymagania

 Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
 Dobra znajomość PHP w wersji 7.4+ (znajomość wersji 8.2 będzie dodatkowym atutem)
 Dobra znajomość baz danych MySQL
 Doświadczenie w pracy z frameworkiem PHP (dowolny framework:
Codeigniter, Laravel, Syphony, Zend itp.) liczy się znajomość koncepcji działania frameworków
 Podstawowa znajomość wzorca projektowego MVC
 Dobra znajomość HTML i CSS
 Komunikatywność
 Umiejętność telefonicznej obsługi klienta
 Skrupulatność
 Własny komputer
 Stałe łącze Internetowe w miejscu zamieszkania

Mile wdziane:

 Dobra znajomość frameworka Codeigniter lub Laravel
 Znajomość systemów Linux
 Doświadczenie w zarządzaniu serwerami hostingowymi (jako klient)

Obowiązki:

 Wdrażanie i wspieranie aplikacji opartych na PHP
 Modyfikacje aplikacji PHP
 Przyjmowanie i rozwiązywanie zgłoszeń od klientów

Oferujemy

 Pracę zdalną w pełnym wymiarze godzin pracy
 Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
 Możliwość pracy w biurze w Warszawie na Bielanach przy samym metrze Stare Bielany
 Możliwość rozwoju

Kontakt w sprawie oferty pracy:
Ilona

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA NA STRONIE

JESLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)