Asystent projektów EFS

Project Hub
  • Poznań, wielkopolskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Projecthub Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością specjalizuje się w pozyskiwaniu i realizacji projektów EFS.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej fimy poszukujemy do zespołu osoby na stanowisko Asystenta projektów EFS do biura w Poznaniu

Szukamy osoby, która jest samodzielna, lubi ludzi (częsty kontakt z klientami) i nie boi się pracy z dokumentami

Zakres obowiązków Asystenta projektów EFS:

• Wsparcie kierownika projektu w zarządzaniu projektami EFS, np.
o Obsługa systemu CST i SM EFS
o Weryfikacja poprawności dokumentacji projektowej
o Sporządzanie dokumentacji projektowej

Wymagania wobec Asystenta projektów EFS:

• Wykształcenie wyższe lub student
• Prawo jazdy kat. B
• Wysoka kultura osobista, samodzielność, skrupulatność rzetelność.

Oferujemy

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
• Wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników
• Dobrą atmosferę w zespole
• Nadzór szefa, z którym można merytorycznie dyskutować

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do 30.04.2024 roku CV i Listu motywacyjnego wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres @ z dopiskiem: „Asystent projektów EFS”
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)