Praca biurowa - marketing internetowy

mcnetwork.pl
  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. marketingu

Umowa zlecenie

Jesteśmy siecią reklamowa specjalizująca się w obszarach wideo, display, mobile i sektorze performance marketingu. Istniejemy na rynku od 2014 roku. Posiadamy swój własny produkt reklamowy, który na co dzień rozwijamy.

Zakres obowiązków:
*Praca polega na poszukiwaniu i kontaktu ze stronami internetowymi / wydawcami w oferowaniu współpracy. Przedstawianie i robienie prezentacji.
*Na podstawie danych przedstawienie wyników dla pozyskanych stron/wydawców.
*Badanie potrzeb wydawców.
*Rozwój wydawców po przez poprawki w produkcie.
*Monitorowanie realizacji we współpracy z innymi działami
*Budowanie i utrzymywanie relacji

Wymagania

*komunikatywność,
*utrzymywanie relacji biznesowych
*znajomość programów Excel, PowerPoint,
*umiejętności analityczne
*pasja sprzedażowa
*skuteczne negocjacje
*wykazuje samodzielność i inicjatywę w działaniach

Oferujemy

*swobodna atmosfera
*brak dress codu
*integracje i celebracje
*kącik ze słodyczami :)

Zgłoszenia zachęcamy wysyłać przez portal.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)