Młodszy Specjalista w Dziale Obsługi Pasażera Systemu Fala

InnoBaltica sp. z o.o.
  • Gdańsk, pomorskie

Inny

Umowa o pracę

InnoBaltica Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku to firma, której misją jest wdrażanie innowacyjnych rozwiązań cyfrowych mających wpływ na poprawę jakości życia ludzi. Udziałowcami spółki są: Województwo Pomorskie, miasta: Gdańsk, Gdynia, Słupsk, Lębork, Tczew, Chojnice, Puck, Wejherowo i Władysławowo, a także uczelnie: Gdański Uniwersytet Medyczny, Politechnika Gdańska i Uniwersytet Gdański.
Obecnie koncentrujemy się na wprowadzeniu w województwie pomorskim cyfrowego systemu poboru płatności i informacji pasażerskiej w publicznym transporcie zbiorowym. Wdrażamy System FALA, który w 2024 roku zintegruje transport publiczny na Pomorzu.

Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w naszym dynamicznym i realizującym ambitne projekty Zespole.
STANOWISKO: Młodszy Specjalista w Dziale Obsługi Pasażera Systemu FALA
Osoba zatrudniona tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę spraw związanych ze wsparciem Klienta w Systemu FALA,
MIEJSCE PRACY: Gdańsk
DATA ZATRUDNIENIA: od 06.05.2024 r.
FORMA ZATRUDNIENIA: Umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu (1 etat), praca zmianowa (2 zmiany – 7 dni w tygodniu)

WYNAGRODZENIE: 4400 – 5400 tys. zł brutto
PODSTAWOWY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
a) kompleksowa obsługa zgłoszeń i rozwiązywanie problemów technicznych w przeznaczonym do tego systemie (w tym zgłoszeń telefonicznych),
b) rozpatrywanie reklamacji pasażerskich,
c) analiza i raportowanie zgłoszeń,
d) administrowanie środowiskiem w ramach systemu PZUM,
e) zarzadzanie danymi w systemie PZUM.
NASZE WYMAGANIA:
a) wykształcenie średnie/wyższe,
b) znajomość zagadnień z zakresu IT i obsługi systemów teleinformatycznych,
c) gotowość do pracy zmianowej.

NASZE OCZEKIWANIA:
a) minimum 2- letnie doświadczenie w obsłudze klienta,
b) umiejętność automatyzacji zadań i przygotowywania raportów,
c) komunikatywność,
d) samodzielność i dobra organizacja pracy własnej,
e) zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
f) znajomość pakietu MS Office (Word, Excel), Sharepoint.

NASZE PREFERENCJE:
a) mile widziana znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub ukraińskiego na poziomie B2 lub wyższym,

OFEROWANE BENEFITY:
 prywatna opieka medyczna,
 dofinansowanie szkoleń,
 dofinansowanie nauki języków obcych,
 udział w pracowniczym planie kapitałowym.

NA DALSZYM ETAPIE BĘDĄ WYMAGANE NASTĘPUJĄCE DOKUMENTY:
1. Kopie dokumentów potwierdzających staż pracy.
2. Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie.
3. Kandydat, który zamierza skorzystać z uprawnień, jakie daje Ustawa o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (Dz. U. z 2011 r. nr 127, poz. 721 z późn. zm.) jest zobowiązany do złożenia kopii dokumentów potwierdzających niepełnosprawność.

Zgłoszenia prosimy przesyłać do dnia 30.04.2024 r. na adres e-mail @
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji, w tym także na potrzeby przyszłych rekrutacji organizowanych przez InnoBaltica Sp. z.o.o.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)