Inżynier budowy

Global Company 24
  • Ostrołęka, mazowieckie pow. Ostrołęka

Budowlaniec

Umowa o pracę

Firma Global Company 24 jest firmą z branży budowlanej działającej od wielu lat na rynkach w Polsce i za granicą. W ramach projektów przemysłowych jak i w budownictwie mieszkaniowym zatrudniamy ponad 250 pracowników. Wykonujemy duże projekty budowlane, pełniąc funkcję wykonawcy lub generalnego wykonawcy. Posiadamy certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania. W naszych działaniach stawiamy na innowacyjność i rozwój. Oferujemy stałą prace i atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do umiejętności oraz zaangażowania.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• aktualizacja harmonogramu budowy,
• wykonywanie raportów dziennych,
• wykonywanie raportów tygodniowych oraz miesięcznych,
• nadzór nad harmonogramem betonowań,
• rozpisanie zasobów ludzkich na poszczególnych zakresach.

WYMAGANIA:
• wykształcenie wyższe kierunkowe,
• doświadczenie na stanowisku inżyniera,
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
• znajomość języka angielskiego,
• uprawnienia budowlane – mile widziane.

OFERUJEMY:
• umowę o pracę lub kontrakt B2B (do ustalenia),
• niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop)
• stabilne warunki zatrudnienia,
• perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy,
• kartę Multisport.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)