Supervisor Elektryczny

  • Rzeszów, podkarpackie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Opis oferty pracy

Ze względu na zwiększenie zakresu prac na projektach budowlanych GC Energy, poszukujemy osób na stanowisko Electrical Supervisora.

Miejsce pracy: Niemcy (Leuna)

Zapewniamy:
-pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL
-zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę z oddelegowaniem na pracę za granicą
-możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego NNW
-darmowe zakwaterowanie w mieszkaniach prywatnych
-bezpłatny transport z Polski na projekt oraz flotę samochodową na miejscu
-szkolenia podnoszące kwalifikacje
-nowoczesne narzędzia i wyposażenie
-stałą opiekę koordynatora

Twój zakres obowiązków:
-realizacja i sprawowanie nadzoru nad progresem i wydajnością robót z zakresu montażu instalacji elektrycznych lub/i AKPiA
-organizacja i koordynacja pracy podległych zespołów (brygad, pracowników oraz podwykonawców)
-współpraca z przedstawicielami zleceniodawcy (klienta)
-analiza dokumentacji technicznej
-opracowywanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej
-bieżące raportowanie postępu prac do klienta oraz kierownika robót

Wymagania:
-wykształcenie techniczne o profilu elektryk, automatyk lub pokrewne
-dyspozycyjność do pracy w systemie 6/1
-bardzo dobra znajomość języka angielskiego
-aktualne uprawnienia SEP E i D
-doświadczenie w kierowaniu robotami i zarządzaniu zespołami pracowników na projektach budowlanych (obiekty przemysłowe)

Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)