• Warszawa, mazowieckie

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Chłopickiego 53, 04-275 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: - diagnozowanie, wyszukiwanie oraz usuwanie uszkodzeń w wagonowych urządzeniach elektrycznych, rozdzielczych, obwodach instalacji elektrycznej zasilania głównego oraz zasilania autonomicznego (prądnice wagonowe i akumulatory); - wykonywanie okresowych przeglądów technicznych oraz konserwacyjnych remontów instalacji oświetleniowej, grzewczej i sygnalizacyjnej stanowiącej wyposażenie jednostki taboru kolejowego; wykonywanie napraw aparatury obwodów głównych i pomocniczych taboru kolejowego; montowanie i demontowanie różnego typu aparatów elektrycznych niskiego napięcia, wymienianie zużytych źródeł światła, urządzeń grzejnych, akumulatorów, łączy, przewodów itp.; - montowanie i demontowanie elektrycznych urządzeń sygnalizacyjnych, centralnego sterowania, np. mechanizmów otwierania drzwi, oświetlenia, urządzeń hamulcowych, łączności; - montowanie i demontowanie maszyn i urządzeń elektrycznych szynowych zgodnie z dokumentacją podstawową i instrukcjami.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 900 PLN

Opis wynagrodzenia: + premia

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 15.03.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Elektromonter taboru szynowego

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie zawodowe , SEP do 1 kV i/lub powyżej 1 kV, doświadczenie na podobnym stanowisku).Obowiązki: - diagnozowanie, wyszukiwanie oraz usuwanie uszkodzeń w wagonowych urządzeniach elektrycznych, rozdzielczych, obwodach instalacji elektrycznej zasilania głównego oraz zasilania autonomicznego (prądnice wagonowe i akumulatory); - wykonywanie okresowych przeglądów technicznych oraz konserwacyjnych remontów instalacji oświetleniowej, grzewczej i sygnalizacyjnej stanowiącej wyposażenie jednostki taboru kolejowego; wykonywanie napraw aparatury obwodów głównych i pomocniczych taboru kolejowego; montowanie i demontowanie różnego typu aparatów elektrycznych niskiego napięcia, wymienianie zużytych źródeł światła, urządzeń grzejnych, akumulatorów, łączy, przewodów itp.; - montowanie i demontowanie elektrycznych urządzeń sygnalizacyjnych, centralnego sterowania, np. mechanizmów otwierania drzwi, oświetlenia, urządzeń hamulcowych, łączności; - montowanie i demontowanie maszyn i urządzeń elektrycznych szynowych zgodnie z dokumentacją podstawową i instrukcjami.*Praca jednozmianowa, możliwa do wykonywania w godzinach: 7:00-15:00, [Zgłoszenia tel: 668 257 941]

Pracodawca

Nazwa: PKP INTERCITY REMTRAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Chłopickiego 53, 04-275 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Nazwa Urzędu Pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą

ELEKTROMONTER TABORU SZYNOWEGO

Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)