Elektryk-serwisant instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

  • Wrocław, dolnośląskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne,zasadnicze zawodowe, techniczne
  • Zawody: Monter / konserwator instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: wykształcenie: kierunkowe: technik chłodnictwa, elektryk, automatyk,
    staż pracy: brak wymagań,
    umiejętność diagnozowania usterek elektrycznych,
    znajomość zagadnień wentylacyjnych, chłodniczych, mechanicznych, elektrycznych, automatyki,
    brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach,
    umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
    prawo jazdy kat. B,
    posiadanie uprawnień SEP do 1 kV E - mile widziane
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 9 dni temu)