• Mielec, podkarpackie pow. mielecki

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: - Wykształcenie minimum zawodowe;
    - Mile widziane doświadczenie przy pracach związanych z przerobem złomu;
    - Mile widziane posiadanie uprawnień operatora wózków widłowych;
    - Dyspozycyjność, uczciwość;
    - Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem (wymóg niekonieczny).

    FIRMA OFERUJE:
    - Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace;
    - Prace w systemie 1- zmianowym;
    - Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach;
    - Wynagrodzenie uzależnione od stopnia kwalifikacji;
    - dofinansowany przez pracodawcę pakiet ubezpieczenia grupowego oraz opieki medyczne
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 4300,-+ premia uznaniowa
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 9 dni temu)