Specjalista ds. kadr, płac i księgowości (samodzielne stanowisko)

  • Katowice, śląskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
  • Inne wymagania: Od kandydatów oczekujemy:
    - wykształcenia średnie lub wyższe (preferowane ekonomiczne, prawne, administracyjne),
    - doświadczenia min. 3 lata w pracy na samodzielnym stanowisku kadrowo-płacowym,
    - praktycznej i bardzo dobrej znajomości aktualnie obowiązujących przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, PPK, podatku dochodowego,
    - bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
    - znajomości programu Comarch ERP Optima lub innego kadrowo-płacowego,
    - znajomość programu Płatnik,
    - umiejętności opracowywania wewnętrznych aktów prawnych (regulaminów, instrukcji),
    - umiejętności analitycznego myślenia,
    - bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności planowania,
    - zaangażowania, rzetelności, samodzielności,
    - umiejętności pracy w zespole.
    Mile widziane:
    - znajomość przepisów o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej,
    - doświadczenie w pracy w jednostce sektora finansów publicznych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 6500 zł brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do dwóch miesięcy. Następna umowa na czas określony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (jutro)