Specjalista w zakresie psychiatrii k.110.52.2024

  • Warszawa, mazowieckie

Lekarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne
  • Zawody: Lekarz
  • Inne wymagania: Miejsce pracy: ul. Poligonowa 3
    Godziny pracy:

    Do wynagrodzenia doliczne stażowe, trzynasta pensja, fundusz socjalny.

    konieczne:

    - posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,
    - posiadanie obywatelstwa polskiego, obywatelstwa innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej, państwa członkowskiego Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) - strony umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym lub Konfederacji Szwajcarskiej, albo obywatelstwa innego państwa, jeżeli na podstawie przepisów prawa Unii Europejskiej przysługuje mu prawo podjęcia zatrudnienia lub samozatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na zasadach określonych w tych przepisach,
    - lekarz posiadający specjalizację z zakresu psychiatrii,
    - posiadanie nieposzlakowanej opinii,
    - kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem za przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe,
    - przeciwko kandydatowi nie może być prowadzone postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe;
    - stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku specjalisty

    Wymagane dokumenty i oświadczenia:
    - wniosek o zatrudnienie na stanowisku specjalisty w zakresie psychiatrii,
    - życiorys i informacja o przebiegu kariery zawodowej,
    - oryginał lub urzędowo poświadczony odpis dokumentu potwierdzającego prawo wykonywania zawodu lekarza i
    - posiadanie specjalizacji odpowiednio z zakresu psychiatrii,
    - zaświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie na stanowisku specjalisty w zakresie psychiatrii wydane przez lekarza uprawnionego do przeprowadzania wstępnych, okresowych i kontrolnych badań lekarskich pracowników, na podstawie wyników badania lekarskiego przeprowadzonego przy uwzględnieniu tego, że na stanowisku specjalisty występują zagrożenia wynikające z pracy na stanowiskach decyzyjnych i związanych z odpowiedzialnością, oraz obejmującego, jeśli lekarz przeprowadzający badanie uzna to za niezbędne do prawidłowej oceny stanu zdrowia, skorzystanie z konsultacji psychologicznej,
    - oświadczenie, że kandydat posiada obywatelstwo polskie, obywatelstwo innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej, państwa członkowskiego Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) stron umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym lub Konfederacji Szwajcarskiej albo obywatelstwo innego państwa, jeżeli na podstawie przepisów prawa Unii Europejskiej przysługuje mu prawo podjęcia zatrudnienia lub samozatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na zasadach określonych w tych przepisach,*
    - oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych,*
    - oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe,*
    - oświadczenie, że nie jest prowadzone przeciwko kandydatowi postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe,*
    - oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (Dz. Urz.UE L119 z 4 maja 2016) zwane dalej RODO oraz oświadczenie o zapoznaniu się z treścią klauzuli informacyjnej dla kandydata*.
    w zakresie psychiatrii.

    Zakres zadań:

    Zakres i sposób realizacji zadań na stanowisku specjalisty w zakresie psychiatrii określają przepisy prawne tj. Ustawa z dnia 5 sierpnia 2015 r. o opiniodawczych zespołach sądowych specjalistów (Dz.U.2018.708 t.j.).

    Pełna treść ogłoszenia znajduje się na str.:
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 7 764 PLN
  • Opis wynagrodzenia: plus stażowe, trzynasta pensja, fundusz socjalny
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)