• Gdynia, pomorskie

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierowca

Twój zakres obowiązków

  • dowóz i odbiór aut do klienta
  • przygotowanie auta do transportu
  • bezpieczny załadunek i rozładunek transportowanego auta
  • prowadzenie pojazdu zgodnie z obowiązującymi przepisami i przepisami ruchu drogowego
  • utrzymywanie czystości i porządku wewnątrz kabiny pojazdu
  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi przejazdami
  • holowanie pojazdów po awarii/kolizji

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych
  • dyspozycyjność
  • samodzielność i rzetelność
  • doświadczenie w zakresie holowania i transportu samochodów
  • wiedza z zakresu budowy i działania pojazdów mechanicznych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wynagrodzenie podstawowe + premia
  • pracę na terenie kraju
  • umowę b2b

na pasję do motoryzacji, doświadczenie w obsłudze Klienta, swobodę w kontakcie z ludźmi, optymizm, zaangażowanie, ambicję oraz budowanie długotrwałych relacji.

Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)