Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024

Spedytor międzynarodowy

  • Koszalin, zachodniopomorskie

Spedytor

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy firmą specjalizującą się w organizacji transportu na obszarze całej Europy. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo oraz kompleksową obsługę procesu logistycznego od momentu przyjęcia zlecenia aż do dostarczenia ładunku do odbiorcy. Wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania i najnowsze technologie, które przekraczają dotychczasowe standardy branżowe. Nasza firma jest rzetelnym partnerem dla Klientów oraz solidnym i godnym zaufania pracodawcą.

Zadania:

  • utrzymanie dobrej relacji z klientami i podwykonawcami
  • kontrolowanie przebiegu realizacji zleceń
  • pozyskiwanie nowych klientów / tworzenie zleceń spedycyjnych/transportowych w systemie
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie własnej bazy przewoźników oraz klientów

Wymagania

  • znajomość co najmniej jednego z języków obcych:angielski/niemiecki/francuski
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min.2 lata
  • znajomość pakietu MS Office
  • dyspozycyjności
  • Umiejętność rozwiązywania problemów logistycznych
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność

Oferujemy

  • pracę w młodym międzynarodowym zespole
  • możliwość rozwoju osobistego
  • umowę o prace na pełen etat lub B2B
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+system premii) lub prowizja do omówienia podczas procesu rekrutacji

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MOVEX 05-126 Nieporęt Cicha, NIP: 1181956983 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.