Specjalista ds. kadr

  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Zawody: Specjalista do spraw kadr (wymagany staż - lata: 2)
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: Miejsce pracy: ul. Bartycka 114
    Godziny pracy: 7-15

    Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, dwa lata doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość j. polskiego.

    - samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej, akt osobowych.
    - prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy
    - wystawianie dokumentów i zaświadczeń
    - przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy, także na podstawie umów cywilnoprawnych, oraz zmianami w warunkach pracy i płacy
    - współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi
    - prowadzenie dokumentacji PPK
    - pilnowanie terminowości skierowań na badania medycyny pracy
    - obsługa procesów rekrutacyjnych

    Zgłoszenia: kadry@kim24.pl
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)