Pracownik ochrony fizycznej - brama wjazdowa- recepcja centrum dystrybucyjne jmp gdańsk

  • Gdańsk, pomorskie

Ochroniarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na danym stanowisku, podstawowa znajomość pracy przy komputerze, umiejętność pracy w grupie, niekaralność, nastawienia na dłuższą współpracę.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Pracodawca oferuje:
    - stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
    - terminowe wypłaty,
    - darmowe dwudaniowe posiłki w restauracji pracowniczej,
    - dodatek za pracę w porze nocnej,
    - premie,
    - umowę o pracę po okresie próbnym,
    - praca w systemie zmianowym - dwie zmiany ( 07-19, 19-07 ) dzień następnie noc i dwa dni wolne.
    - 150 zł brutto zwrotu za dojazdy.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)