Pracownik ds. technicznych z zakresu instalacji sanitarnych

  • Opole, opolskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
  • Uprawnienia: biegła obsługa komputera, Microsoft Office,Komunikatywność
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe techniczne w specjalności ciepłownictwo, ogrzewnictwo, wentylacja i klimatyzacja, inżynieria sanitarna, znajomość obowiązujących norm i standardów projektowych, Prawa Energetycznego, Prawa Budowlanego znajomość zasad kosztorysowania,
    doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata (ogrzewnictwo / c.o. / c.w.u. / wentylacje),
    umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy komunikatywność.Dodatkowym atutem będzie: posiadanie uprawnień zawodowych do pełnienia samodzielnej funkcji w budownictwie w zakresie instalacji sanitarnych,doświadczenie w projektowaniu lub wykonawstwie instalacji sanitarnych,uprawnienia audytora energetycznego lub doradcy energetycznego. stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,wynagrodzenie zasadnicze oraz miesięczną premię regulaminową,możliwość ustalenie indywidualnego rozkładu czasu pracy, przejrzyste i korzystne warunki zatrudnienia, wsparcie w zakresie realizowanych zadań
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)