Handlowiec ds. rozwoju rynków krajowych i zagranicznych w firmie pove

  • Konikowo, zachodniopomorskie pow. koszaliński

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B,biegła obsługa komputera (internet, Microsoft Office),analiza danych, biegła obsługa komputera z obsługą internetu
  • Inne wymagania: umiejętność analizy rynku i identyfikacja potencjalnych klientów, pozyskiwania nowych klientów oraz utrzymywania długofalowych relacji biznesowych, umiejętność opracowywanie i wdrażanie strategii sprzedażowych, tworzenie i realizacja kampanii reklamowych oraz ofert sprzedażowych, pasja do branży kosmetycznej i beauty, kreatywność i otwarcie na nowe pomysły, zaangażowanie i pełna dedykacja w pracy, umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów, znajomość produktów Pove
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)