Dyrektor szkoły dla dorosłych

Pascal
  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Nauczyciel

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków
*Nadzór pedagogiczny nad działalnością placówki.

*Zatrudnianie kadry pedagogicznej.

*Rozliczanie czasu pracy podległej kadry.

*Nadzór nad prawidłową realizacją programów nauczania.

*Nadzór nad organizacją i bieżącym funkcjonowaniem placówki.

*Organizacja i nadzór nad egzaminami przy współpracy z OKE.

Nasze wymagania
*Wykształcenie wyższe.

*Samodzielność i dobra organizacji pracy.

*Dyspozycyjność /praca również w weekendy.

*Znajomość prawa oświatowego.

*Przygotowanie pedagogiczne.

*Stopień awansu zawodowego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy
*Umowę o pracę (cały lub dla nauczyciela czynnego zawodowo pół etatu).

*Ciekawą i rozwijającą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

*Niezbędne narzędzia pracy – telefon, laptop.

*Motywujące wynagrodzenie oraz szeroki system premiowania.

*Możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczeń w firmie będącej liderem w branży.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)