Specjalista ds. fakturowania i rozliczeń

Perla Polska
  • Słupsk, pomorskie pow. Słupsk

Księgowy

Umowa o pracę

Perla Polska Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem smacznych i oryginalnych przekąsek na każdą okazję i porę dnia. Jesteśmy liderem na polskim rynku w swojej kategorii produktowej. Nasza specjalność to hummus w wielu smakach, a także szeroki wybór antipasti, sałatek, wrapów, krewetek czy dań gotowych.

Jesteśmy nowoczesną i prężnie rozwijającą się firmy. Aktualnie powiększamy nasz Dział księgowości, do którego szukamy specjalisty na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

• wystawianie faktur sprzedaży, faktur korygujących oraz proform, not obciążeniowych zgodnie z obowiązującymi umowami z klientem oraz wewnętrznymi procedurami
• odpowiedzialność za proces fakturowania i poprawność danych
• kontrola bieżących należności
• współpraca z działem logistyki, handlowym i księgowością
• udział we wdrażaniu nowych systemów oraz procesów w dziale
• wsparcie zespołu księgowego

Nasze wymagania:

• wykształcenie wyższe kierunkowe lub kursy zawodowe
• minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. fakturowania
• doświadczenie w pracy w firmie handlowej lub produkcyjnej
• znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikacje z klientami
• znajomość programu Excel na poziomie zaawansowanym oraz programów księgowych
• znajomość przepisów rachunkowych i podatkowych w zakresie wystawiania faktur sprzedaży
• dokładność, skrupulatność i umiejętność pracy w zespole
• samodzielność i podejmowanie inicjatywy w zakresie zajmowanego stanowiska
• dobra organizacja pracy

Oferujemy

• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie
• wynagrodzenie rosnące wraz z doświadczeniem pracownika
• możliwość rozwoju, szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji
• pracę w zgranym i przyjaznym zespole
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)