Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowo-Budowlanej Jary

  • Warszawa, mazowieckie

Dyrektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Rada Nadzorcza Spółdzielni Mieszkaniowo-Budowlanej „Jary” ogłasza konkurs na stanowisko Prezesa Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowo-Budowlanej „Jary” w Warszawie

Obowiązki

  • 1)wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne, techniczne, prawnicze,
  • 2)minimum 10-letni staż pracy, w tym minimum 5-letni na stanowisku kierowniczym,
  • 3)doświadczenie w zakresie prowadzenia gospodarki i finansów przedsiębiorstwa jak też w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi,
  • 4)znajomość prawa spółdzielczego i zasad funkcjonowania spółdzielni mieszkaniowych,
  • 5)znajomość zasad nadzoru spółdzielczego, audytu i kontroli finansowej oraz rachunkowości zarządczej,
  • 6)wiedza z zakresu prawa pracy,
  • 7)znajomość prawa budowlanego i zasad przeprowadzania procesu inwestycyjnego,
  • 8)nieprowadzenie działalności konkurencyjnej wobec Spółdzielni oraz nie pozostawanie w konflikcie interesów ze Spółdzielnią,
  • 9)korzystanie z pełni praw publicznych,
  • 10)posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych.

Kandydaci mogą wykazać się spełnieniem dodatkowych wymagań:

  • 1)studia podyplomowe, szkolenia uzupełniające, uprawnienia budowlane,
  • 2)doświadczenie w korzystaniu z Zintegrowanego Systemu Informatycznego Unisoft lub podobnych rozwiązań informatycznych.

Oferujemy

  • 1.CV ze zdjęciem,
  • 2.list motywacyjny,
  • 3.podpisany przez kandydata dokument zgody na przetwarzanie danych osobowych wydrukowany ze strony internetowej Spółdzielni w zakładce DO POBRANIA,
  • 4.kserokopię dyplomu ukończenia studiów wyższych,
  • 5.kserokopię dokumentów potwierdzających zatrudnienie na stanowisku kierowniczym, kserokopię dokumentów potwierdzających ewentualne studia podyplomowe, szkolenia uzupełniające i uprawnienia,
  • 6.pisemne oświadczenie o niepozostawaniu w związku małżeńskim, w stosunku pokrewieństwa lub powinowactwa z członkiem Rady Nadzorczej SMB „Jary” wydrukowany ze strony internetowej Spółdzielni w zakładce DO POBRANIA,
  • 7.oświadczenie o niekaralności.
  • Dopuszcza się dostarczenie przez kandydata innych dokumentów podczas rozmowy kwalifikacyjnej, potwierdzających umiejętności, doświadczenie i kwalifikacje.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWO - BUDOWLANA "JARY" 02-785 Warszawa Wawrzyńca Surowieckiego 12, NIP: 5250011705 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)