Specjalista / Specjalistka ds. rozliczeń najemców

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i przygotowywanie naliczeń opłat dla lokali komunalnych w zasobie administrowanym przez Spółkę
  • Weryfikacja, drukowanie powiadomień o rozliczeniach mediów dla lokali mieszkalnych i użytkowych na podstawie uzgodnionych i zatwierdzonych kosztów.
  • Bieżąca współpraca z administratorami i księgowymi WM obsługiwanych przez Spółkę i inne podmioty, w których są lokale Miasta.
  • Weryfikacja rozliczeń kosztów mediów obciążających lokale komunalne.
  • Przygotowywanie zbiorczych zestawień obciążeń wynikających z not.
  • Bieżące merytoryczne potwierdzanie dokumentów finansowych (not, faktur, rachunków) miesięcznych, półrocznych i rocznych rozliczeń kosztów mediów
  • Sporządzanie okresowych sprawozdań na potrzeby Spółki i innych instytucji.

Nasze wymagania

  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Biegła obsługa komputer i poczty elektronicznej.
  • Wiedza z zakresu rozliczeń kosztów mediów ,analiza kosztów.
  • 4.Znajomość ustawy o najmie lokali
  • Dobra organizacja pracy.
  • Komunikatywność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szkolenia tematyczne i rozwojowe
  • Bogaty pakiet ZFŚS (dofinansowanie do przedszkoli/żłobków, bony okolicznościowe, imprezy integracyjne etc.)

Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)