Dafo Plastics SA

Pracownik Działu Kontroli Jakości

  • Nowy Targ, małopolskie pow. nowotarski

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Obowiązki

  • ·Kontrola jakości
  • ·Dbałość o jakość produktów zgodnie ze standardami
  • ·Prowadzenie dokumentacji kontrolnej
  • ·Praktyczne przyuczenie nowych pracowników do działu kontroli jakości
  • ·Kontrolapracowników w zakresie wykonywanych czynności
  • ·Współpraca z działem produkcji
  • ·Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

  • ·Wykształcenie średnie
  • ·Mile widziane doświadczenie w dziale kontroli jakości
  • ·Spostrzegawczość
  • ·Zdolności manualne
  • ·Umiejętność planowania pracy
  • ·Otwartość i umiejętność pracy w zespole
  • · Rzetelność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy

  • ·Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym
  • ·Umowę o pracę
  • ·Przeszkolenie w zakresie czynności na stanowisku pracy
  • ·Pracę w systemie zmianowym: 7-15, 15-23, 23-7
  • ·Pakiet medyczny
  • ·Urlop wypoczynkowy
  • ·Niezbędną odzież roboczą
  • · Stabilizację zawodową

Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)