MECHANIK W DZIALE UTRZYMANIA RUCHU

  • Słomniki, małopolskie pow. krakowski

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

ALMUS – dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo działające od 1997 roku w branży produkcji papierów higienicznych w związku z instalacją nowych linii produkcyjnych rozpoczyna rekrutację do zakładu produkcyjnego w Słomnikach na stanowisko:

Obowiązki

  • Nadzór nad prawidłową eksploatacją maszyn i urządzeń pod względem mechaniki
  • Codzienna analiza raportów ze zmian utrzymania ruchu
  • Udział w planowaniu remontów oraz nadzór nad realizowanymi pracami remontowymi

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe związane z mechaniką maszyn i urządzeń przemysłowych ewentualnie mechaniki samochodowej
  • Wiedza w zakresie budowy i działania systemów sterowania maszyn (mile widziana)
  • Praktyczna znajomość konserwacji maszyn i urządzeń
  • Kreatywność
  • Zdolność podejmowania samodzielnych decyzji

Oferujemy

  • Pracę od zaraz w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, wykorzystującej nowoczesne technologie
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w realizowanych zadaniach i projektach,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatki premiowe)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Gwarancja stałej pracy
  • Dodatkowe ubezpieczenie w WARTA

  • CV należy przysyłać na adres Aplikuj lub osobiście dostarczyć do siedziby firmy.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ALMUS Sp. z o.o. 32-090 Słomniki Poniatowskiego 50, NIP: 6821678522 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (dzisiaj)