Młodszy Technolog (branża kosmetyczna)

  • Jawornik, małopolskie pow. myślenicki

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad sprzętem laboratoryjnym
  • Pobieranie surowców z magazynu surowców do magazynu laboratorium
  • Tworzenie i koordynowanie dokumentacji laboratoryjnej (receptur, instrukcji technologicznych, specyfikacji)
  • Przygotowywanie prób laboratoryjnych i nowych produktów
  • Przeprowadzanie testów stabilności nowych produktów kosmetycznych
  • Kontakt z dostawcami surowców, Zamawianie próbek surowców do prób laboratoryjnych
  • Przeliczanie składów produktów
  • Wyliczanie indeksu naturalności, określanie właściwości produktów (gluten-free, vegan, paraben free, itp.)
  • Nadzorowanie magazynu próbek surowcowych oraz magazynu próbek produktów i mas laboratoryjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunkowe (Technologia chemiczna, Technologia kosmetyków, Chemia kosmetyków lub pokrewne)
  • Praktyczna znajomość zagadnień i procesów technologicznych
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej
  • Cierpliwość, skrupulatność, samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Staż, praktyki studenckie lub doświadczenie w firmie produkującej kosmetyki lub laboratorium kosmetycznym – mile widziane

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę w szybko rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu
  • Szacunek i uczciwe traktowanie
  • Atrakcyjne i przejrzyste warunki finansowe oraz terminowe wypłaty
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • Podnoszenie swoich kwalifikacji i możliwość udziału w szkoleniach/seminariach
  • Zniżki pracownicze na produkty
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów
  • Udział w interesujących projektach – u nas nie będziesz się nudził/a ????

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Euphora Paese Sp. z o.o. 30-552 Kraków ul. Wielicka 28, NIP: 6792992628 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)