• Rzeszów, podkarpackie

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Budownictwo oraz restauracja.

PRZEDSIĘBIORSTWO INNOWACYJNO-PRODUKCYJNE INKOM Sp. z o.o. z Firma z ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku usług budowlanych.

Operator Palownicy

Obowiązki

  • Przestrzeganie niezbędnych procedur bezpieczeństwa i stale monitorowanie otoczenie pracy
  • Przygotowanie miejsca pracy przed rozpoczęciem pracy maszyny, w tym oznaczenie terenu i ustawienie sprzętu
  • Współpraca z zespołem na placu budowy
  • Dbałość o wysoką jakość wykonywanych prac

Wymagania

  • Uprawnienia do obsługi palownicy
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w delegacji
  • Chęci do pracy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w delegacji na terenie całej Polski
  • Przewidywane wynagrodzenie od 9500 zł brutto / miesięcznie na okresie próbnym

Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)