DRABEST rusztowania SP. Z o.o.

New Business Development Representative with English

  • Mników, małopolskie pow. krakowski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie nowych kontrahentów
  • aktywna sprzedaż oraz realizacja planów sprzedażowych na rynkach eksportowych,
  • przygotowanie ofert handlowych,
  • negocjowanie warunków handlowych i nadzór nad ich realizacją,
  • budowanie oraz rozwijanie trwałych relacji z klientami.
  • współpraca przy planowaniu polityki handlowej firmy oraz ustalaniu właściwego poziomu cen,
  • współpraca z innymi działami w organizacji w celu maksymalizacji sprzedaży,
  • monitorowanie działań konkurencji,
  • udział w targach branżowych.

Nasze wymagania

  • język angielski w stopniu zaawansowanym – warunek konieczny
  • inne języki obce mile widziane,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów telefonicznych i bezpośrednich,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • doświadczenie w obszarze sprzedaży eksportowej (budowanie kanałów dystrybucji, tworzenie strategii eksportu, pozyskiwanie partnerów biznesowych),
  • umiejętność analitycznego myślenia i prezentacji wniosków i rekomendacji,
  • gotowość do pracy stacjonarnej w centrali firmy.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności (podstawa + system premiowy),
  • stałość zatrudnienia przy ciekawych projektach w ambitnym zespole,
  • pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie,
  • program rekomendacji pracowników,
  • dodatkowa premia za staż pracy,
  • realny wpływ na politykę handlową firmy,
  • przyjazną atmosferę pracy z możliwością udziału w firmowych wydarzeniach.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DRABEST RUSZTOWANIA Sp. z o.o. 32-084 Morawica Mników 281, NIP: 9442260599 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)