Partners Serramenti Sp. z o.o.

SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

  • Łabiszyn, kujawsko-pomorskie pow. żniński

Ochroniarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Partners Serramenti promuje nowoczesne rozwiązania w zakresie stolarki otworowej jak również produkt o najwyższej jakości. Wszystkie nasze działania osadzone są w szerokim kontekście trendów i wyzwań dzisiejszego rynku, któremu stawiamy czoła. Bogaty pakiet innowacyjnych rozwiązań produktowych i technologii produkcji; prezentowany przez naszą firmę – pokazuje przyszłościowe i realne rozwiązania.

Obowiązki

  • ORGANIZACJA, KOORDYNACJA I KONTROLA PROCESÓW W PROCEDOWANYCH POSTĘPOWANIACH ŚRODOWISKOWYCH ZWIĄZANYCH Z PROWADZONĄ DZIAŁALNOŚCIĄ
  • WSPÓŁPRACA Z ORGANAMI KONTOLUJUĄCYMI tj. WIOŚ, WODY POLSKIE, MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA
  • PROWADZNIE MONITORINGU ŚRODOWISKA
  • PROWADZENIE SPRAWOZDAWCZOŚCI ŚRODOWISKOWEJ
  • ANALIZA I WERYFIKACJA DECYZJI ŚRODOWISKOWYCH NOWYCH KLIENTÓW
  • KONTAKT Z URZĘDAMI TJ., URZĄD MIASTA, STAROTWO POWIATOWE, MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA I INNI,
  • KOTROLA EIDENCJI W SYSTEMIE BDO
  • PRZYGOTOWYWANIE NIEZBĘDNYCH ZAPISÓW ORAZ POZYSKIWANIE INFORMACJI NIEZBĘDNEJ DO DOSTOSOWYWANIA SIĘ DO BIEŻĄCYCH PRZEPISÓW

Wymagania

  • WYKASZTACENIE WYŻSZE Z ZAKRESU OCHRONY ŚRODOWISKA
  • MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE W PROWADZENIU PROCEDÓR ŚRODOWISKOWYCH
  • ZNAJOMOŚĆ PRAWA OCHRONY ŚRODOWISKA, USTAWY O ODPADACH I ZWIĄZANYCH Z NIMI ROZPORZĄDZEŃ A TAKŻE ORENTACJA W PROCEDURACH WZWIĄZANYCH Z BAT (Best Available Techniques)
  • ZNAJOMOŚĆ SYSTEMU BDO, SYSTEMU KZR ing
  • PRAWO JAZDY KAT B
  • ZNAJOMOŚĆ PAKETU OFFICE

Oferujemy

  • PRACĘ W CIEKAWYM ZESPOLE
  • UMOWĘ O PRACĘ - PEŁEN ETAT
  • WYNAGRODZENIE KTÓRE BĘDZIE ROSŁO ADEKWATNIE TO TWOICH UMIEJĘTNOŚCI, DOŚWIADCZENIA I WYNIKÓW
  • MOŻLIWOŚĆ UCZENIA SIĘ I ROZWÓJ

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PARTNERS SERRAMENTI Sp. z o.o. 43-400 Cieszyn 3 Maja 6, NIP: 5482701990 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (dzisiaj)