Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.04.2024
  • Niemcy zagranica

Lakiernik

Umowa o pracę

Pełny etat

FISCHER Personalservice GmbH

FIRMA FISCHER PERSONALSERVICE :*Firma Fischer jest na Niemieckim rynku już od ponad 30 lat z bardzo dużym sukcesem.* W biurze jest pracownik , który rozmawia również w języku Polskim* FIRMA FISCHER PERSONALSERVICE WYKONUJE SWOJĄ PRACĘ BARDZO SUMIENNIE

Malarz/Tapeciarz

Obowiązki

  • *Malowanie
  • *Tapetowanie
  • *Szpachlowanie
  • *Tynkowanie
  • *Lakierowanie

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie -mile widziane wykształcenie zawodowe kierunkowe (dyplom ukończenia szkoły w danym kierunku )
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny) -zdolności manualne -mile widziane osoby z własnym samochodem ( jednak nie jest to warunek
  • konieczny

Oferujemy

  • *Zaliczki raz w tygodniu
  • *Punktualne wypłaty
  • *Nasza Firma jest bardzo otwarta dla każdego pracownika z osobna
  • *Miła atmosfera w Firmie
  • *Pokoje jednoosobowe oraz dwuosobowe
  • *Praca tylko w Stuttgart i okolicach