Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
headwaylogistic gmbh

Kierownik projektu ze znajomością języka niemieckiego C1 / Logistyka

  • Niemcy zagranica

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Obowiązki

  • Zarządzanie projektami oraz różnymi usługami ze szczególnym naciskiem na logistykę
  • Kierowanie i koordynacja lokalnych menedżerów i pracowników projektu
  • Nadzór nad efektywną realizacją procesów logistycznych w celu zapewnienia wysokiej jakości usług
  • Regularna komunikacja z klientem
  • Kontrola i nadzór nad kosztami w zakresie prowadzonej gospodarki magazynowej

Wymagania

  • Ukończone studia o kierunku logistyki lub porównywalne kwalifikacje
  • Doświadczenie w odpowiedzialności za projekty operacyjne związane z usługami logistycznymi
  • Doświadczenie liderskie
  • Wymagana znajomość jezyka niemieckiego na poziomie C1
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, organizacja i komunikatywność w pracy

Oferujemy

  • Umożliwiamy osiągnięcie optymalnej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym poprzez elastyczne godziny pracy i pracę mobilną
  • Otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie, 13-tą pensję miesięczną, premię za wyniki oraz dofinansowanie do zakładowych programów emerytalnych
  • Udostępniamy Ci samochód służbowy – także do użytku prywatnego