Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
  • Koronowo, kujawsko-pomorskie pow. bydgoski

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

LoxMax Energy Solutions to prężnie działająca firma specjalizująca się w zmienianiu energetycznego oblicza budynków. Obecnie do swojego zespołu poszukujemy energicznej i rzetelnej osoby (preferowanie z Koronowa lub okolic) do pracy na stanowisku elektromontera. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za montaż i instalację urządzeń elektrycznych w zakresie smart home na prowadzonych przez nas projektach w województwie kujawsko-pomorskim i mazowieckim.

Zakres obowiązków

  • Montaż urządzeń, konstrukcji, szaf i aparatury NN, SN, WN,
  • Wykonywanie pomiarów i testów instalacji elektrycznych,
  • Diagnozowanie i naprawa usterek w instalacjach elektrycznych,
  • Weryfikacja projektów,
  • Montaż tras kablowych,
  • Bieżące czynności konserwacyjne, eksploatacyjne, naprawcze,
  • Kompletowanie dokumentacji związanej z wykonywanymi pracami elektrycznymi,
  • Dbałość o doskonalenie procesu produkcji,
  • Terminowa realizacja zleceń,
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu realizacji projektów

Oczekiwania

  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne w dziedzinie elektrotechniki lub pokrewne,
  • Doświadczenie w montażu urządzeń elektrycznych,
  • Uprawnienia SEP powyżej 1kV (możliwość zwiększenia uprawnień),
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • Umiejętności rozwiązywania problemów technicznych
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie,
  • Samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętności manualne związane z branżą elektryczną,
  • Sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Zdolności manualne i precyzja w pracy,
  • Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat (3msc okres próbny, następnie na rok i kolejna umowa na czas nieokreślony)
  • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i zaangażowania (4500-7000 PLN brutto)
  • Nielimitowana karta wejściowa na siłownię Spartan w Koronowie,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • Dla chcących poszerzać swoje umiejętności możliwość rozwoju (kursy, szkolenia),

  • Chcesz rozwijać się w tym kierunku a nie spełniasz jeszcze wszystkich oczekiwań? Istnieje możliwość przyuczenia dla osób chcących poszerzyć swoje umiejętności w tej dziedzinie – skontaktuj się z nami