Czy to Twoja firma?

LOXMAX ENERGY SOLUTIONS sp. z o.o. praca

Koronowo
LOXMAX ENERGY SOLUTIONS sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektromonter Koronowo
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy LOXMAX ENERGY SOLUTIONS sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LOXMAX ENERGY SOLUTIONS sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca LOXMAX ENERGY SOLUTIONS sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektromonter

    LOXMAX ENERGY SOLUTIONS sp. z o.o.
    • Koronowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • LoxMax Energy Solutions to prężnie działająca firma specjalizująca się w zmienianiu energetycznego oblicza budynków. Obecnie do swojego zespołu poszukujemy energicznej i rzetelnej osoby (preferowanie z Koronowa lub okolic) do pracy na stanowisku elektromontera. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za montaż i instalację urządzeń elektrycznych w zakresie smart home na prowadzonych przez nas projektach w województwie kujawsko-pomorskim i mazowieckim.

      Elektromonter

      Zakres obowiązków

      • Montaż urządzeń, konstrukcji, szaf i aparatury NN, SN, WN,
      • Wykonywanie pomiarów i testów instalacji elektrycznych,
      • Diagnozowanie i naprawa usterek w instalacjach elektrycznych,
      • Weryfikacja projektów,
      • Montaż tras kablowych,
      • Bieżące czynności konserwacyjne, eksploatacyjne, naprawcze,
      • Kompletowanie dokumentacji związanej z wykonywanymi pracami elektrycznymi,
      • Dbałość o doskonalenie procesu produkcji,
      • Terminowa realizacja zleceń,
      • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu realizacji projektów

      Oczekiwania

      • Wykształcenie zawodowe lub techniczne w dziedzinie elektrotechniki lub pokrewne,
      • Doświadczenie w montażu urządzeń elektrycznych,
      • Uprawnienia SEP powyżej 1kV (możliwość zwiększenia uprawnień),
      • Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
      • Umiejętności rozwiązywania problemów technicznych
      • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie,
      • Samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej,
      • Umiejętność pracy w zespole,
      • Umiejętności manualne związane z branżą elektryczną,
      • Sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
      • Zdolności manualne i precyzja w pracy,
      • Prawo jazdy kat. B,

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie na pełny etat (3msc okres próbny, następnie na rok i kolejna umowa na czas nieokreślony)
      • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i zaangażowania (4500-7000 PLN brutto)
      • Nielimitowana karta wejściowa na siłownię Spartan w Koronowie,
      • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
      • Dla chcących poszerzać swoje umiejętności możliwość rozwoju (kursy, szkolenia),

      • Chcesz rozwijać się w tym kierunku a nie spełniasz jeszcze wszystkich oczekiwań? Istnieje możliwość przyuczenia dla osób chcących poszerzyć swoje umiejętności w tej dziedzinie – skontaktuj się z nami

Pracodawcy w Koronowie