Koordynator Serwisu Sprzętu Medycznego

  • Kraków, małopolskie

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Media-MED Sp. z o.o.

Promienistych 7
31-481 Kraków

NIP: 9452062062

Biuro

Telefon: 12 413 94 90; 697 915 953
Fax: 12 378 95 32; 12 378 35 02
biuro@media-med.pl

Media-MED Sp. z o.o. to działająca od 2004 roku firma dystrybucyjna na rynku medycznym. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem renomowanych firm oferujących najwyższej klasy sprzęt medyczny. W związku z rozszerzeniem działalności, poszukujemy doświadczonych Kandydatów, osób z inicjatywą, dużą energią w działaniu umiejących połączyć swoją pasję z wykonywaną pracą na stanowisko Koordynator Serwisu Sprzętu Medycznego.

KSSM

Obowiązki

  • Obsługa serwisowa urządzeń medycznych w zakresie instalacji, przeglądów oraz napraw w siedzibie klienta
  • Przyjmowanie i koordynowanie realizacji zleceń napraw i przeglądów serwisowych sprzętu medycznego
  • Kontrola jakości wykonywanych prac serwisowych oraz rozliczanie prac podległych serwisantów
  • Wsparcie techniczne dla użytkowników oraz szkolenie personelu w zakresie obsługi sprzętu
  • Przygotowywanie ofert serwisowych
  • Utrzymanie bieżącego kontaktu z działami serwisowymi producentów
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej

Wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego – elektronika, elektrotechnika, fizyka medyczna, inżynieria biomedyczna, itp.
  • Znajomości zagadnień z zakresu elektroniki oraz elektryki
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Dobrej znajomości systemu Windows, MS Office, MS Outlook,
  • Znajomości języka angielskiego pozwalająca na komunikację w międzynarodowym środowisku,
  • Samodzielności w działaniu, systematyczność oraz doskonała organizacja pracy,
  • Umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Dyspozycyjności do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pakiet socjalny, prywatną opiekę medyczną i system premiowy,
  • Pracę w firmie nagradzającej zaangażowanie, przedsiębiorczość i współpracę pracowników,
  • Podnoszące kwalifikacje i rozwój zawodowy szkolenia specjalistyczne w kraju i za granicą,
  • Uczestnictwo w rozwoju innowacyjnego biznesu,
  • Możliwość awansu zawodowego.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEDIA-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 31-481 Kraków ul. PROMIENISTYCH 7/-, NIP: 9452062062 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)