Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.05.2024

Specjalista Zapewnienia Jakości w Laboratorium Analitycznym

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

info@steri-science.com

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie zgodności GMP w obszarze Laboratorium i utrzymanie ciągłej gotowości inspekcyjnej
  • Ocena laboratorium pod kątem spełnienia wymagań Dobrej Praktyki Laboratoryjnej
  • Przegląd i zatwierdzanie danych analitycznych pod kątem dokładności, poprawności, kompletności i ich dokumentowania w czasie rzeczywistym
  • Przegląd i zamykanie rekordów jakościowych takich jak odchylenia/ wyniki OOS & OOT/ CAPA (z obszaru Kontroli Jakości )
  • Przegląd dokumentacji analitycznej – Specyfikacje/ Metody badań/ SOP-y / Protokoły z kwalifikacji i walidacji
  • Przegląd Audit Trial dla urządzeń laboratoryjnych
  • Przygotowanie i przegląd dokumentacji związanej z działaniem AQA (protokoły & SOP)
  • Eskalacja zdarzeń jakościowych do grupy zarządzającej ( z obszaru Kontroli Jakości)
  • Przeprowadzanie wymaganych ocen ryzyka (Nitrosamine & Elementar Impurities)
  • Przegląd i zatwierdzanie trendów wody
  • Przygotowywanie trendów z uzyskiwanych wyników OOS / OOT
  • Przegląd protokołów ze stabilności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe chemiczne
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w analityce (przemysł farmaceutyczny)
  • Znajomość wymagań GMP & GLP
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny)

To oferujemy

  • Wdrożenie do pracy, szkolenia
  • Narzędzia pracy - laptop, telefon komórkowy
  • Współpracę z zespołem międzynarodowym
  • Pracę stacjonarną, 2 dni pracy zdalnej w miesiącu
  • Pakiet benefitów, ZFŚŚ, opiekę medyczną

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Steriscience Sp. z o. o. 03-230 Warszawa Daniszewska 10, NIP: 8133415000 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.