Elektromonter - Elektroinstalator

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy Evolt Kraków – Twoim zaufanym partnerem w świecie nowoczesnych instalacji elektrycznych i fotowoltaicznych. Od momentu naszego powstania w 2019 roku, pasja i zaangażowanie w to, co robimy, pozwoliły nam szybko zdobyć uznanie w branży i wykraczać poza granice Polski, realizując projekty również w Niemczech i Austrii. Nasza oferta to nie tylko szeroki zakres usług, od instalacji przemysłowych, przez konserwację instalacji elektrycznych, budowę rozdzielni, aż po zaawansowane systemy takie jak inteligentny dom czy fotowoltaika. To przede wszystkim gwarancja jakości i profesjonalizmu, które są możliwe dzięki naszej doświadczonej kadrze. Fachowe podejście i szybki czas realizacji to nasze znaki rozpoznawcze, które wyróżniają nas na rynku. W Evolt Kraków rozumiemy, że świat technologii jest dynamiczny i wymaga ciągłego rozwoju. Dlatego stale współpracujemy z niemieckimi firmami, co pozwala nam na wymianę doświadczeń i ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszej wykwalifikowanej kadry. To partnerstwo jest dla nas nie tylko możliwością rozwoju, ale i potwierdzeniem naszego profesjonalizmu. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale nie spoczywamy na laurach. Każdego dnia stawiamy czoła nowym wyzwaniom, aby dostarczać rozwiązania, które nie tylko odpowiadają na aktualne potrzeby naszych klientów, ale są też krokiem w stronę przyszłości. Wspólnie tworzymy świat, w którym innowacja idzie w parze z niezawodnością. Zapraszamy do współpracy – razem możemy więcej.

Twój zakres obowiązków

  • Montaż i demontaż instalacji elektrycznych
  • Wykonywanie pomiarów i testów instalacji elektrycznych
  • Montaż i podłączanie urządzeń elektrycznych
  • Diagnozowanie i naprawa usterek w instalacjach elektrycznych
  • Kontrola zgodności z przepisami i normami dotyczącymi bezpieczeństwa pracy
  • Kompletowanie dokumentacji związanej z wykonywanymi pracami elektrycznymi
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu realizacji projektów elektrycznych

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w montażu i konserwacji systemów elektrycznych
  • Znajomości przepisów dotyczących instalacji elektrycznych
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • Zdolności manualne i precyzji w pracy
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Gotowość do pracy w terenie i na różnych obiektach
  • Umiejętność diagnozowania i naprawy usterek elektrycznych
  • Dobra znajomość narzędzi i sprzętu wykorzystywanego w elektroinstalacjach

Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)