GoWork.pl

Asystent nauczyciela do przedszkola

  • Warszawa, mazowieckie

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

GoWork.pl to firma szkoleniowo – edukacyjna, istniejąca na rynku polskim od 2004 roku. Oferujemy szeroki zakres usług w dziedzinach takich jak m.in. szkolenia, rekrutacja i selekcja kandydatów, budowanie wizerunku pracodawcy oraz kształcenie policealne. Ponadto prowadzimy Portal Pracy, wspieramy Klientów w działaniach Employer Brandingowych. Zapewniamy pomoc na każdym etapie współpracy oraz indywidualne podejście do klienta.

Przedszkole Have Fun z elementami Montessori poszukuje Nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz Asystentów Nauczycieli z kierunkowym oraz pokrewnym wykształceniem pedagogicznym. Naszą misją jest stworzenie przyjaznego i inspirującego środowiska, które umożliwia każdemu dziecku rozwijanie swojego potencjału. Jesteśmy publicznym przedszkolem, które oferuje edukację bez opłat, promując równość dostępu do wysokiej jakości nauki. W naszym przedszkolu wykorzystujemy elementy pedagogiki Montessori, stawiając na rozwijanie samodzielności i kreatywności naszych podopiecznych. Nasze zajęcia z języka angielskiego, muzyczne Batti Straus oraz bajkoterapia pomagają dzieciom rozwijać kompetencje interpersonalne i artystyczne.

Obowiązki:

  • pomoc nauczycielowi w prowadzeniu grupy zajęć dydaktycznych dla dzieci,
  • zabawy z dziećmi,
  • opieka nad dziećmi.

Oczekujemy:

  • Posiadasz dobry kontakt z dziećmi,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi (super jeśli pracowałaś/eś jako niania czy animator/ka),
  • Cechujesz się bliskościowym podejściem do dzieci,
  • Jesteś osobą pełną pasji, chęci i pozytywnego podejścia do życia,
  • Jesteś w trakcie studiów pedagogicznych,
  • Mile widziane uprawnienia pedagogiczne.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w fantastycznym zespole kreatywnych nauczycieli,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dodatkowe okazjonalne benefity,
  • elastyczne godziny pracy.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GoWork.pl 00-838 Warszawa Prosta 69, NIP: 7010422232 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)