Pomoc kuchenna_Hotel Hetman

  • Siedlce, mazowieckie pow. Siedlce

Pomoc kuchenna

Umowa o pracę

Do Hotelu Hetman w Siedlcach (ul. Warszawska 133) poszukujemy pracownika na stanowisko - Pomoc kuchenna

Główne zadania:

  • współpraca z kucharzami w zakresie pomocniczych prac kuchennych
  • obsługa maszyn do mycia naczyń
  • czyszczenie sztućców i zastawy
  • dbałość o czystość, właściwy stan sanitarny i techniczny urządzeń
  • utrzymanie porządku w kuchni, pomieszczeniach socjalnych i magazynach prowiantowych

Oczekiwania:

  • jeśli jesteś pracowitą, energiczną i dyspozycyjną osobą, która szuka pracy w gastronomii, jako wsparcie pracy kuchni - zapraszamy
  • ważna jest motywacja i zaangażowanie w realizowane zadania
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wymagamy aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych (ewent. gotowości do ich szybkiego uzupełnienia)

Oferujemy:

  • umowę zlecenie
  • praca zmianowa również w weekendy
  • pracę w miłej atmosferze, w młodym zespole - w naszej klimatycznej restauracji

Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)