• Tarnów, małopolskie

Kierownik budowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, min. 2 letnie doświadczenie na stanowisku, uprawnienia konstrukcyjno-budowlane, mile widziane doświadczenie w branży izolacji przemysłowych, budownictwa przemysłowego, rusztowań systemowych, dobra znajomość programu AutoCad, pakietu Office, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zdolności kierownicze i organizacja pracy innych, prawo jazdy kat. B, otwartość na rozwój, motywacja i zaangażowanie, elastyczność pracy i adaptacja . Praca w Tarnowie od pon. do pt., w godz.: 07:00 - 15:00. Wynagrodzenie: od 6 500 - 8 500 zł brutto. Kontakt: Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "TARIZOLACJA" Sp. z o.o., ul. Turystyczna 6, 33-101 Tarnów, wcześniejszy kontakt tel.: 607 064 308, CV można przesyłać na adres e-mail: biuro@tarizolacja.pl.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 500 do 8 500 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)