Pracownik porządkowy - sprzątanie terminala (7-19/19-7) k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Zawody: Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
  • Języki: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
  • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe; Umiejętność dbania o czystość. Mile widziane doświadczenie w obszarze usług porządkowych (nie jest to warunek konieczny). Biegła znajomość języka polskiego.
    Przed zatrudnieniem - z uwagi na wytyczne Instrukcji Przepustowej Lotniska im. F. Chopina - konieczność przestawienia informacji z rejestrów karnych we wszystkich Państwach pobytu z ostatnich 5 lat.

    bieżące dbanie o czystość w lokalach usługowych tj. m.in: odkurzanie, mycie podłóg, wymiana worków na śmieci, serwis toalet.

    Praca w godz. 7:00-19:00, 19:00-7:00. Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę po 1-3 miesiącach pracy.

    [Kontakt: tel.: 727 650 237 w godz. 8.00-14.00)
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
CBOP
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)