Starszy dozorca k/m

  • Warszawa, mazowieckie

Dozorca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Zawody: Dozorca
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe. Mile widziane uprawnienia elektryczne. Mile widziane 2-letnie doświadczenie zawodowe. Komunikatywna znajomość języka polskiego.

    Obowiązki:
    - pilnowanie porządku w szkole;
    - odśnieżanie, grabienie;
    - drobne remonty: naprawa urządzeń, usuwanie awarii wodno-kanalizacyjnych i grzewczych;
    - utrzymanie porządku wokół budynku i w szkole;
    - inne prace na terenie placówki.

    Praca w godz.: 6:00-14:00, 10:00-18:00.

    [Zgłoszenia: e-mail: zs14@eduwarszawa.pl, tel. 22 619 47 13]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie w wys. 4800 zł brutto, w tym: 20% premii. Dodatkowo wysługa lat.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (jutro)