• Warszawa, mazowieckie

Psycholog

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: psychologia
  • Zawody: Psycholog
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych,Karta nauczyciela
  • Inne wymagania: Wykształcenie: wyższe, kierunek: psychologia, znajomość Karty Nauczyciela, mile widziana książeczka sanepidu, niekaralność, komunikatywna znajomość j. polskiego.
    Do wynagrodzenia doliczny dodatek motywacyjny, wysługa stażu pracy.
    praca z dziećmi w przedszkolu

    Zgłoszenia: e-mail: dyrektor@przedszkole380.edu.pl, tel. 22 613 75 72.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: dodatek motywacyjny, wysługa stażu pracy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (jutro)