• Jedlicze, podkarpackie pow. krośnieński

Kierownik budowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
  • Inne wymagania: uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
    doświadczenie na podobnym stanowisku pracy min. 2 lata w kierowaniu pracami w zakresie remontu aparatów, rurociągów i urządzeń w przemyśle rafineryjno-petrochemicznym, znajomość przepisów prawa budowlanego i branży budowlanej,
    umiejętność obsługi komputera pakiet MS Office w tym MS Project, AutoCad,
    komunikatywna znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego,
    umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów,
    dyspozycyjność gotowość do pracy na projektach realizowanych w kraju i za granicą. _______________
    Mile widziane: certyfikat SCC
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 8 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + ryczałt za nadgodziny
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (jutro)